Михтарски: Мисля, че напрежението ще изчезне

Треньорът на Пирин Петър Михтарски остана много доволен от победата на отбора си срещу Вихрен в среща от 12-ия кръг на родната "А" група. Благоевградчани победиха като домакин с 2:1.

 

„Доволни сме от играта и от резултата. Всички мачове са важни за нас. Успяхме да победим един отбор, който се представя добре в първенството. Регионално дерби, имаше много напрежение, мисля, че стана един добър мач. Поздравявам момчетата с раздаването и с характера, който проявиха този мач.

 

Мисля, че инстинктивно се върнахме след втория гол да пазим резултата. Това напрежение, което го имахме досега, надявам се от тук нататък да го няма. Вече събрахме 15 точки, мисля, че напрежението ще изчезне", каза Михтарски.