Михаел Балак се договори с Челси за удължаване на договора

снимка: dailymail.co.uk

Михаел Балак потвърди, че желанието му е да остане в Челси и с ръководството вече са се договорили контрактът му да бъде удължен с една година. Немският футболист гледа оптимистично на възможността Карло Анчелоти да бъде новият наставник на тима.

 

Очевидно, Балак се надява Анчелоти да продължи политиката си да залага на по-възрастни и доказани играчи, включвайки и него в стартовия състав. Бившата звезда на Байерн (Мюнхен) допълни, че очаква през следващия сезон Челси да разгърне пълния си потенциал. Според него, тимът не се нуждае от нови играчи и вече разполага с добър колектив, който има всички шансове да се бори за трофеи.