Мицански и Рангелов титуляри при равенства на Франкфурт и Енерги

Българските нападатели Илиян Мицански и Димиътр Рангелов играха пълни 90 минути за отборите си ФСФ Франкфурт и Енерги Котбус, които постигнаха равенства във втора Бундеслига, информира БТА.

Мицански и ФСФ Франкфурт завършиха 1:1 като домакини на баварския Инголщад в среща от 21-ия кръг на втора германска футболна дивизия.

Чадли Амри даде аванс на Франкфурт в 38-та минута, но Ахмед Акаичи донесе точката за гостите, с което отборът на българския нападател остана на два пункта пред зоната за плейоф за оставане. Там се намира именно Инголщад.

Енерги завърши наравно 1:1 срещу Алемания Аахен, след като Уве Мьорле донесе точката на отбора от Котбус в 53-та минута на мача. Равенството остави Енерги на 11 място в класирането.