
Първата си за тази година тренировка ще проведе тази вечер отборът на МФК Варна. Играчите на треньора Веселин Бранимиров се събират отново в спортния център Gym Palace, който се намира в комплекс „Ян Палах". Там футболистите проведоха и последната си за 2008-а тренировка. На заниманията ще присъства и техническият директор Венко Иванов.
Само седмица почивка получиха футболистите. Последната им тренировка беше на 27 декември. Седем дни има пък до първия мач за тази година. Отборът на МФК Варна ще излезе следващата събота срещу съперника си Планекс. Срещата е от градското първенство по футзал. На 17 януари трябва да стартира отново и държавния шампионат, в който играчите на Веселин Бранимиров оглавяват класирането.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ