
Полузащитникът на Германия и Вердер (Бремен) Месут Йозил намери време да обвини Англия за слабата игра на Световното първенство. Отборът на Германия отстрани именно Англия с категоричното 4:1 на осминафиналите.
„Да победиш Англия с 4:1 бе най-добрия мач за мен. Въпреки, че много хора говореха и пишеха англичаните за сигурни победители, ние показахме на света, че Германия винаги е футболна сила."
„Ако намираш един голям турнир като Мондиала за отегчаващ, като Англия, тогава най-вероятно не трябва да участваш. Съгласен съм, че отмениха гол на Англия. Това бе разочарование за Англия, но мисля, че нямаше да промени нищо. Ние бяхме по-добрият тим," добави Йозил.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ