Меси: Съдията си правеше каквото поиска

снимка: ройтерс

Суперзвездата на Барселона, младият аржентинец Лионел Меси заяви, че съдията е имал основна заслуга за снощната загуба на отбора в снощното каталунско дерби. Барса падна едва за втори път през сезона и то от градските съперници от Еспаньол.


„Изгонването на Кейта промени хода на срещата. Изглежда трябва да започнем да говорим за съдиите, за да не идват да правят тук каквото си искат. Изгонването на Кейта беше несправедливо и направи нещата много трудни за нас, а преди това бяхме по-силни от Еспаньол. Това не е първи път, когато някой съдия идва в Барселона и прави каквото си иска." заяви Меси.