
Звездата на Барселона Леонел Меси няма желание да играе в Англия, въпреки че смята първенството за качествено и интересно. Някои специалисти смятат, че след отпадането на Барса в Шампионската лига ще започнат да валят оферти за аржентинската звезда.
„Дори не съм мисли за това. Барселона е моят живот. Те ме направиха това, което съм в момента и не мога да напусна," заяви Меси.
„Не искам да напускам. Знам, че Премиер Лигата е много добра и гледам мачове по телевизията, когато имам възможност. Оценявам техния начин на игра. Всеки англичанин играе до края с много силен дух и решителност, за което феновете са много горди."
„След мача с Арсенал един футболист от тях дойде и ми каза, че за него е било чест да играе на един и същи терен с мен. Аз си помислих: 'О, Боже това са много силни думи, веднага след като отбора ти е загубил.' Винаги ще го помня това. Английските тимове играят здраво физически цял мач, но след това идват и ти стискат честно ръката," добави Меси.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ