
снимка:
БГНЕС
Жребият на Шампионската лига срещна Барселона с Олимпик Марсилия и звездата на „каталунците" Лионел Меси побърза да заяви, че никой в неговия отбор не си и помисля да подценява французите. Журналистите обаче не престават да тръбят, че Барса са избегнали „голямото зло" Челси или Интер.
„Жребият е нормален. Срещаме труден отбор. Мнозина могат да си мислят, че сме изтеглили лесен жребий, но ние знаем, че никак няма да ни е лесно. На този етап не можеш да намериш лесни отбори. Няма да се фокусираме само върху Бензема, защото те имат и други много добри играчи." заяви аржентинската звезда.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ