Меси: Лион не е слаб отбор

снимка: БГНЕС

Жребият на Шампионската лига срещна Барселона с Олимпик Марсилия и звездата на „каталунците" Лионел Меси побърза да заяви, че никой в неговия отбор не си и помисля да подценява французите. Журналистите обаче не престават да тръбят, че Барса са избегнали „голямото зло" Челси или Интер.


„Жребият е нормален. Срещаме труден отбор. Мнозина могат да си мислят, че сме изтеглили лесен жребий, но ние знаем, че никак няма да ни е лесно. На този етап не можеш да намериш лесни отбори. Няма да се фокусираме само върху Бензема, защото те имат и други много добри играчи." заяви аржентинската звезда.