
снимка:
АП
Аржентинската звезда на Барселона Лео Меси бе много доволен след победата с 6:1 над Сарагоса вчера, с която Барса си върна лидерството в Примера Дивисион.
"Всички сме доволни от тази победа. Винаги е добре, когато вкарваш много голове. Бях под напрежение след мачовете на Аржентина и двубоя с Валенсия, затова съм още по-радостен, че отбелязах гол."
"Благодаря на всички фенове и на Гуардиола, които ме подкрепиха в точния момент. Съотборниците ми също много ми помогнаха, за което съм изключително радостен," заяви Меси.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ