
снимка:
БГНЕС
Канцлерът на Германия Ангела Меркел, която бе стадион „Сент Якоб Парк" в Базел, честити на Бундестима класирането за финала на Евро 2008, който ще се играе в неделя във Виена.
„Дъхът ми спря по време на мача. Честитя победата на отбора ни, но и турците направиха добър мач. Накрая играта се изнерви. За всички обаче това беше много красив и интересен мач. Ще изиграем и един страхотен финал. Винаги съм подкрепяла на живо националния отбор. Загубихме много топки в този мач и в тези моменти не бях много щастлива. Всичко е добре, когато свършва добре", заяви канцлерът на Германия Ангела Меркел след мача в Базел. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ