Мениджърът на Хъл Сити беше глобен

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Хъл Сити Фил Браун беше глобен с 1000 паунда от Английската Футболна Асоциация. Наказанието на Браун е за непристойното му поведение по време на мача с Уигън, който беше на 30-и август. В този двубой Хъл Сити загуби с 0:5 като домакин.

 

Фил Браун беше предупреден, че ще бъде наказан по-сериозно, ако в бъдеще отново се държи по същия начин.