
снимка:
БГНЕС
Сериозно меле между фенове на Левски и органите на реда се заформи между секторите Б и В след края на мача между "сините" и Жилина.
Причината за размириците е негативния развой на мача. Между две от фракциите в агитката на Левски се разрази страхотен бой в сектор Б.
След намесата на полицията феновете на Левски се обединиха и боят прерасна между ултраси и полицаи.
От МВР съобщиха, че има няколко задържани. Според разкази на свидетели, е имало доста хора с наранявания след боя с полицията.
Малкия






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ