Меле след Левски - Жилина

снимка: БГНЕС

Сериозно меле между фенове на Левски и органите на реда се заформи между секторите Б и В след края на мача между "сините" и Жилина.

 

Причината за размириците е негативния развой на мача. Между две от фракциите в агитката на Левски се разрази страхотен бой в сектор Б.

 

След намесата на полицията феновете на Левски се обединиха и боят прерасна между ултраси и полицаи.

 

От МВР съобщиха, че има няколко задържани. Според разкази на свидетели, е имало доста хора с наранявания след боя с полицията.

 

Малкия