Мегсън приветства назначаването на Алърдайс

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Болтън Гари Мегсън приветства завръщането на Сам Алърдайс към мениджърската професия, след като "Големия Сам" бе назначен вчера за наставник на Блекбърн Роувърс.


Мегсън пожела всичко хубаво на Алърдайс и заяви: "Сам бе дълго време извън футбола, но все пак се появяваше често във футболното пространство. Сега обаче той се завърна към това, което може най-добре. Всички в нашия футболен клуб му пожелават всичко хубаво и успехи, само не и когато играят срещу нас. Надявам се в крайна сметка Роувърс да завършат сезона зад нас в класирането".