
снимка:
telegraph.co.uk
Бранителят на Манчестър Сити Майка Ричардс отрече слуховете за напускане на тима. По неговото собствено мнение, той не се представя на висота през този сезон, но да напуска клуба било вън от въпроса.
„Смятам, че тук е моето място, все още нацелвам играта си тук", каза Ричардс. „Сезонът не беше добър за мен, но се чувствам щестлив", каза бранителят, чието име бе свързвано с преминаване в Астън Вила. „Надявам се да доведем нови футболисти през лятото, които ще са готови да се борят за отбора", добави още той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ