Матю Етерингтън парафира нов 4-годишен контракт със Стоук Сити

галерия:

Крилото Матю Етерингтън реши да бетонира бъдещето си като футболист на елитния английски Стоук Сити, парафирайки нов 4-годишен контракт с "грънчарите" от "Британия Стейдиъм".

 

28-годишният футболист се присъедини към Стоук през месец януари 2009 г., като направи силно впечатление с изявите си, помагайки на тима да продължи с участието си във Висшата лига на Англия.

 

"Това са фантастични новини. Мати е с основен принос за нашите успехи, откакто той се присъедини към клуба", коментира радостният мениджър Тони Пулис.

 

Предишният договор на състезателя изчиташе след две години, ала шефовете на Стоук решиха да го възнаградят за постоянното му представяне с бяло-червената фланелка на клуба.