
снимка:
uefa.com
Защитникът на Милан Масимо Одо заяви, че няма намерения да напуска отбора това лято.
Одо изкара миналия сезон под наем в Байерн Мюнхен, след като не можа да се наложи в състава на "росонерите" при бившия наставник на отбора Карло Анчелоти и затова беше преотстъпен. Сега той се върна в италианския гранд, като беше свързан с преминаване в Ювентус. Но самият футболист опроверга слуховете, като заяви, че не иска да напуска Милано.
"Не знам нищо за интерес от Ювентус. Искам да продължа с Милан и да прекарам тук оставащите ми две години от договора", каза той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ