Масимо Одо беше наказан за три мача

снимка: БГНЕС

Бранителят на Байерн (Мюнхен) Масимо Одо беше наказан за три мача заради червения си картон в последния кръг от есенния полусезон на Бундеслигата срещу Щутгарт. Това реши Дисциплинарната комисия на немския футболен съюз.

 

Световният шампион с Италия беше изгонен, след като извърши груб фаул срещу Михаел Траеш, а след това започна да протестира към страничния рефер. Будеслигата вече е в зимна пауза, което значи, че бившия играч на Милан ще може да играе отново на 14-и февруари срещу Херта на Валери Домовчийски в мач от 21-ия кръг на първенството.