
Президентът на Интер Масимо Морати бе много доволен след победата над Барселона с 3:1 в първата среща от полуфиналите на Шампионската лига.
„Първо искам да поднеса моите комплименти към невероятната публика, която не спря да подкрепя отбора през целия мач," заяви Морати пред Inter Channel.
„Разбира се и отбора бе фантастичем, много силен, с голям характер, гордост и куаж. Бяхме страховити.
Този резултат доближава Интер до финал в най-силния турнир за първи път от 1972 година.
„Можеше да вкараме и още голове с начина по-който играхме. Наистина съм много горд от моите футболисти и треньор, много умен треньор."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ