
Треньорът на Милан Масимилиано Алегри бе много доволен след победата с 2:1 над Наполи вчера вечерта. „Росонерите" стигнаха до успеха на „Сан Паоло" с голове на Ибрахимович и Робиньо, като играха цяло второ полувреме с човек повече.
„Тази вечер направихме едно силно представяне. През второто полувреме след гола на Ибрахимович Наполи започна да реагира."
„Те опитаха всичко най-добро за да стигнат до гол, но ние трябваше да се възползваме от пространствата оставени от техните футболисти."
"Доволен съм като цяло. Липсваха ни някои играчи в дефанзивен план. Ние сме сплотена група, която е готова да се пожертва и важното е да продължаваме така."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ