
Нигерийският нападател на Нюкасъл, Обафеми Мартинс, изрази задоволство от предстоящото си завръщане в игра по време на домакинството на Болтън тази неделя. Бързоногият голаджия се възстанови напълно от травмата, извадила го от терените на Висшата лига от декември месец насам и се очаква, че може да започне като титуляр за „свраките" тази неделя.
„Нямам търпение да се завърна, защото ме нямаше за доста дълго време", сподели нападателят пред "Daily Mirror".
"Чувствам се добре и мога да кажа, че тук сезонът започва отново за мен. Надявам се да не ми се случва повече нищо подобно занапред. Подкрепата на феновете значи много за мен. Те ме обичат, също както и аз обичам тях, поради което ще дам най-доброто от себе си. Миналият сезон отбелязах страхотен гол срещу Болтън, който в последствие стана и един от любимите ми. Ще е прекрасно да го повторя", завърши нигериецът.
Мартинс премина на „Сейнт Джеймсис Парк" през 2006 г., след трансфер на стойност 15 милиона евро от италианския Интер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ