Мартино готов за разигравания в средата срещу Селтик

Ключът към победата на Барселона срещу Селтик в мача от груповата фаза в Шампионската лига ще бъде бързото подаване на топката в нападение, заяви треньорът на испанския клуб Херардо Мартино.

Каталунският отбор има нужда от една точка, за да завърши на първо място в група "Н" на престижния турнир.

"Много е важно да завършим първи в групата. Не мисля, че мачовете са лесни. След всеки двубой следва определено нещо и ние трябва да бъдем прецизни при разиграването на топката в атака.

Голяма част от мача ще се води в част от 30-40 метра в едната половина. Трябва да бъдем добре организирани и да внимаваме с контраатаките на Селтик.

Те са много бързи", заяви Мартино преди домакинския мач Барса срещу шотландския шампион в сряда, цитиран от БТА.

"Неймар ще започне да бележи голове, сигурен съм. Той притежава необходимите качества да се справя добре. Попаденията от него със сигурност ще дойдат", каза още специалистът.