
снимка:
ройтерс
Бившата номер 1 в света - легендарната Мартина Навратилова най-после призна, че вече има добри резултати от лечението й. В момента тя се бори с рак на гърдата, който към момента е премахнат. Въпреки това Навратилова продължава лечението си, за да се избегнат рецидиви.
"Добре съм. Ракът вече е минало. Продължавам да правя терапии, за да съм сигурна, че няма да се върне. Даже ще играя на "Ролан Гарос" с Яна Новотна в турнира на ветераните. През лятото ще събирам пари за една фондация. Имаме най-различни проекти свързани с деца по света. Ще изкачваме Килиманджаро с благотворителна цел," сподели Навратилова.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ