
Българските футболисти на Манчестър Сити Мартин Петров и Валери Божинов започнаха като титуляри в състава на "гражданите" за днешната среща с Фулъм.
Това е първи двубой в стартовите 11 за Мартин Петров от 24 август 2008г. насам, когато започна за Сити срещу Уест Хям. Както е известно, бързоногото крило от Враца имаше непрестанни проблеми с контузии през целия сезон. Сега обаче Марто е възстановен и е на разположение на наставника Марк Хюз.
Мениджърът на Манчестър Сити остави звездата на тима Робиньо на пейката за тази среща. Бразилецът изпитва сериозна голова немощ, след като не се е разписвал в 15 поредни срещи във всички турнири.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ