Мартин О'Нийл: Радвам се, че победихме у дома

снимка: teamtalk.com

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл видя в успеха на своя тим с 2:0 над гостуващия Фулъм в четвъртия кръг на Висшата лига, едно обещание към феновете на отбора за по-силна игра като домакин от показана през миналия сезон.

 

"Доволен съм от победата. Още по-радостен съм, че я постигнахме пред собствена публика, защото миналия сезон не бяхме толкова добри пред собствена публика, колкото ни се искаше", коментира специалистът.

 

"Спечелихме три мача за последната седмица и в последните 15-20 минути се усети умора в момчетата. Важното е обаче, че стиснахме зъби и доиграхме мача като победители, гордея се с този успех", добави О'Нийл.