Мартин О'Нийл похвали Лаурсен за решението на защитника

Както е известно защитникът на Астън Вила Мартин Лаурсен обяви, че слага край на своята футболна кариера. Изключително трудното решение футболистът взе след контузия в коляното, която изисква доста дълго възстановяване.

 

Мениджърът на отбора Мартин О'Нийл коментира решението на своя играч. Той похвали Лаурсен за приноса, който е донесъл на целия отбор.

 

"Това е лоша новина за всеки в клуба, защото той беше наш вдъхновител. Иронията всъщност е в това, че Лаурсен получи контузия в по-здравото си коляно, с което той нямаше никакви проблеми", каза О'Нийл.

 

"Аз несъмнено губя защитник от световна класа, един истински лидер."