
Както е известно защитникът на Астън Вила Мартин Лаурсен обяви, че слага край на своята футболна кариера. Изключително трудното решение футболистът взе след контузия в коляното, която изисква доста дълго възстановяване.
Мениджърът на отбора Мартин О'Нийл коментира решението на своя играч. Той похвали Лаурсен за приноса, който е донесъл на целия отбор.
"Това е лоша новина за всеки в клуба, защото той беше наш вдъхновител. Иронията всъщност е в това, че Лаурсен получи контузия в по-здравото си коляно, с което той нямаше никакви проблеми", каза О'Нийл.
"Аз несъмнено губя защитник от световна класа, един истински лидер."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ