
Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл не остана впечатлен от играта на отбора си при победата срещу Литекс с 3:1, но все пак допълни, че е радостен от успеха. Двата тима изиграха първата си среща от турнира за Купата на УЕФА. Реваншът е на 2 октомври.
"Началото на мача бе доста трудно. Направихме нещо, което не трябваше да допускаме, а именно да ни вкарат гол. Литекс игра много добре. Много важно бе, че отбелязахме гол в края на първото полувреме, а Литекс преди това пропуснаха. За нас беше добре да победим. Изравнителният гол ни даде психологическо предимство. Точно този гол повлия на крайния изход от мача. Има няколко играча на Литекс, които могат съвсем спокойно да заиграят в Астън Вила", каза О'Нийл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ