Мартин О'Нийл: Лошото време ме притеснява

снимка: bbc.co.uk

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл заяви на пресконференцията преди официалната тренировка на тима, че има респект от ловешкият тим.

 


"Притесняват ме две неща преди мача с Литекс. Първото е лошото време, второто - отсъствието на Джон Карю".

 

 

"Имаме респект от българския тим. Даваме си сметка, че ни чака един труден мач", допълни О'Нийл.