Мартин Кушев подписа за още една година с Амкар

Българският нападател на Амкар (Перм) Мартин Кушев подписа нов договор с клуба, съобщава официалният сайт на руския клуб.

 

Кушев удължи досегашния си контракт с още 1 година. Той играе за тима от Перм от 2005 година, като за 4 сезона има 82 изиграни мача и 24 попадения и се превърна в един от клучовите футболисти на клуба.

 

Преди да отиде в Перм, Кушев е играл за Янтра (Габрово), Чардафон (Габрово), Спартак (Варна), Славия, ФК Саарбрюкен, Левски, Шинник (Ярославъл) и Литекс.