
Уругвайският бранител на Ювентус Мартин Касерес най-вероятно ще остане за постоянно в редиците на "старата госпожа", сподели агентът на защитника Даниел Фонсека.
В настоящия момент Касерес играе за "бианконерите" под наем от европейския шампион Барселона, в чийто състав не успя да се наложи през изминалия сезон 2008/09. Това доведе и до преотстъпването на младия уругваец на "Стадио Олимпико", а наставникът на тима Чиро Ферара дори го оприличи на световния шампион с Италия от 2006 г. - Фабио Канаваро.
"За в бъдеще виждам Касерес като наследник на Канаваро", сподели Ферара. "Играл съм заедно с Канаваро и мога да кажа, че и двамата са много идентични един на друг, особено по отношение на агресията и волята им да стават все по-добри."
Самият Фонсека също довери, че очаква неговият клиент да осъществи перманентен трансфер в Ювентус, веднага щом периодът му на преотстъпване от "каталунците" приключи.
"Чувствам се оптимистично настроен и вярвам, че Мартин ще остане в Торино", заяви бившият нападател на тима. "Юве вече изрази желанието си да го запази, а той самият се справя повече от добре."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ