Марсело: Дължахме тази победа на феновете

галерия:

снимка: БТА

Защитникът на Реал Мадрид Марсело разбираемо беше в чудесно настроение след победата с 3:0 над Лион в мача реванш от осминафиналите в Шампионската лига, която класира "белия балет" за четвъртфиналите за пръв път от 2004 година насам. Именно Марсело даде тон за класиката на "Сантяго Бернабеу", откривайки резултата в 37-та минута.

 

"Направихме това, което треньорът искаше от нас и излязохме да спечелим мача. Тази победа ни дава още по-голяма увереност и ние я дължахме на нашите фенове", каза 22-годишният бранител пред Fifa.com.

 

"Все още не мислим с кого можем да се паднем в следващия кръг. Просто ще изчакаме до жребия в петък и ще видим", каза още Марсело.