Марков: Не съм доволен от равенството

"Не съм доволен от равенството, защото трябваше да спечелим този мач. Но ако има нещо положително, то е че не загубихме. Не сме отстъпили инициативата на домакините, но трябваше нашите футболисти да демонстрират увереност и самочувствие. Освен това, мисля ни се събраха доста мачове, заяви след мача във Враца изпълнителният директор на Локомотив (София) Георги Марков.

Железничарите взеха днес четвърта точка, завършвайки 0:0 при визитата на Ботев (Враца).

"С Миньор играхме 25 минути с десет души, в сряда играхме с ЦСКА за Купата, а и тука завършихме с десет души. Вторият жълт картон на Бранимир Костадинов беше справедлив, но му направих забележка за първия. Не може да получава по такъв начин първия картон.

"Иначе нямаше кой знае какви положения днес. И ние, и те бяхме без голови положения. Може би само ние имахме едно след центриране, обясни още Марков.

На въпрос дали би коментирал претенциите на врачани за дузпа, Марков отговори: И ние имахме претенции за дузпа в мача с ЦСКА за Купата на страната, но съдията не я даде. Така че има дузпа когато съдията я отсъди.