Марко Сторари не е искал да се присъединява към Сампдория

галерия:

Вратарят на Сампдория Марко Сторари, който е под наем от Милан заяви, че не е искал да преминава в тима от Генуа. Стражът бе преотстъпен през януари заради проблеми с вратарите в Сампдория.

 

„За мой късмет аз пристигнах в Самп без да искам да съм тук. Но сега се случва нещо много хубаво, като отбора има големи цели - да играе в Шампионската лига," заяви Сторари пред La Gazzetta dello Sport.

 

„Говорих с моя агент и с президента на Сампдория и решихме, че разговорите за бъдещето ще ги говорим след края на сезона. В момента гледам много позитивно и на Милан, и на Самп."

 

Накрая Марко Сторари говори и за мислите си за Световното първенство:

 

„Колкото до мен, аз вечем имам много други мисли за лятото," завърши Сторари.