
Младият италиански бранител на Рома Марко Мота официално потвърди, че снощният сблъсък с Катания за Купата на Италия е бил последният му с фланелката на "римските вълци" за този сезон.
23-годишният защитник ще осъществи преминаване под наем в английския Манчестър Сити, където мениджър е сънародникът му Роберто Манчини, познаващ добре качествата на младока, който е и бивш капитан на младежкия национален отбор на Италия. Очаква се Мота да акостира на "Йистландс" до часове и да бъдат дооформени детайлите по сделката.
"Искам да благодаря на всички в Рома за месеците, които прекарах тук", сподели Мота на изпращане пред LaRoma24.it.
Запитан обаче, дали отново ще играе за Рома в близко бъдеще и не е ли това краят на кариерата му на "Стадио Олимпико", Мота избра да се изплъзне от хватката на журналистите, тръгвайки си с думите "Отново ви благодаря, ще се видим скоро."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ