
Новото попълнение на Ювентус Марко Мота заяви, че иска да спечели Скудетото с „бианконерите". Защитникът се присъедини към торинския гранд за една година под наем от Удинезе, а в договора му има опция за закупуване следващото лято. Мота прекара последните 18 месеца в Рома, които притежаваха съвместно правата му с Удинезе.
„Пропуснах да взема Скудетото с Рома, сега искам да го спечеля с Ювентус. Имаме еднакви шансове с всички останали отбори, включително и Интер", каза Мота на представянето си в Юве.
„Искам да постигна много успехи с новия си клуб. За мен това е голям шанс и само от мен зависи да оправдая доверието на клуба", добави новото попълнение на „старата госпожа".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ