Маркиньос: Единни сме и не виним никой за загубата

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Футболистът на ЦСКА Маркиньос коментира след края на срещата с Бешикташ, че е недопустимо "армейците" да инкасират толкова голове срещу тим от класата на турския гранд и допълни , че "червените" са единни и не винят никой за загубата.


"Срещу такъв голям отбор не може да допускаме толкова голове," заяви Маркиньос.


"В отбора сме единни и не виним никой за загубата," каза още бразилецът.


"Нямам представа как да пренесем добрата си игра от Лига Европа в срещите от вътрешното първенство," завърши Маркиньос.