Марк Хюз гледа положително на класирането на Сити

снимка: news.bbc.co.uk

Треньорът на Манчестър Сити Марк Хюз направи поредно изявление, което няма да се понрави на почитателите на „гражданите". Според мениджъра това, че Манчестър Сити няма да участва в евротурнирите през следващия сезон, има своята положителна страна.

 

„Ще имаме повече време за почивка", сподели Хюз в защита на твърдението си, че отборът може да извлече позитиви от това, че изпусна шанса си да играе в Европа след загубата от Тотнъм с 2:1 вчера. За наставника на Манчестър Сити авансът, който ще имат „гражданите" срещу топ отборите в Англия, се изразява в по-разредената програма и борбата само на един фронт, което да ги мобилизира максимално в Премиършип.