Марио Гомес: Искам в Байерн

снимка: sportage.de

Нападателят на Щутгарт Марио Гомес потвърди, че това лято ще напусне тима си, за да продължи кариерата си в баварския колос Байерн Мюнхен.

 


„Аз се стремя като всеки футболист да се развивам и затова целта ми сега през лятото е да се присъединя към Байерн Мюнхен. Това е един наистина невероятен отбор и искам да спечеля Бундеслигата с тях през следващия сезон", категоричен бе Марио Гомес. „Фактът, че ще мога да играя в Шампионската лига с тях е невероятно. Сигурен съм, че правя правилния избор", допълни още таранът на „швабите".