Марадона отвърна на нападките на Пеле

снимка: topnews.in

След като в изминалите дни "кралят на футбола" Пеле отправи шокиращи обвинения, че бразилските национали Роналдо и Робинъо са взимали наркотици и обвини Марадона, че не дава добър пример на подрастващите, аржентинската легенда не остана длъжен на бразилеца.

 

На пресконференция на новия тренъор на Аржентина днес, Марадона беше попитан за неговия коментар относно думите на Пеле.

 

„ Какво искате да ви кажа? Той го направи за първи път(изгуби своята девственост) с момче. Аз не знам дали това е добър пример или лош", казва Марадона.

 

Забележките на Диего Марадона изкарват Пеле отново под светлините на прожекторите и ще бъде интересно да се види как бразилската легенда ще отговори на нападките.