Мануел Нойер: Допуснах грешка при гола

Вратарят на Шалке Мануел Нойер заяви след загубата от Хамбургер с 1:2, че неговият тим е имал своите шансове през първата част, но грешката която е допуснал при първият гол се е оказала решаваща:

 

"Много неприятна загуба за нас. Според мен имахме своите шансове през първото полувреме и тогава трябваше да решим мача."

 

"За гола какво да кажа. Излязох напред видя ми се, че Кръстаич е вляво и ударих топката грешно. Четири минути след това резултата беше вече 0:2 и за нас стана много трудно да се върнем в мача."

 

"Играхме с отбор от челото и трябваше да спечелим трите точки за да може да се доближим до местата за евротурнирите."