
Вратарят на Шалке Мануел Нойер заяви след загубата от Хамбургер с 1:2, че неговият тим е имал своите шансове през първата част, но грешката която е допуснал при първият гол се е оказала решаваща:
"Много неприятна загуба за нас. Според мен имахме своите шансове през първото полувреме и тогава трябваше да решим мача."
"За гола какво да кажа. Излязох напред видя ми се, че Кръстаич е вляво и ударих топката грешно. Четири минути след това резултата беше вече 0:2 и за нас стана много трудно да се върнем в мача."
"Играхме с отбор от челото и трябваше да спечелим трите точки за да може да се доближим до местата за евротурнирите."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ