
снимка:
bundesliga.de
Стражът на Шалке 04 Мануел Нойер изрази надежди за победа преди утрешното дерби с Байерн Мюнхен в мач от 29-тия кръг на Бундеслигата.
"Спечелихме три поредни мача, но сега ни чака тежко гостуване на Байерн", обясни стражът на "миньорите". "Искаме да запазим формата си и да продължим с победа, но знаем, че ще ни е трудно. До сега играхме срещу отбори от долната половина на таблицата и ни беше лесно, но Байерн са сериозно предизвикателство."
"Важно е да сме организирани и компактни. Байерн са силни психически и няма да ни дадат много възможности. Трябва да се пазим и от Рибери", допълни Нойер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ