
Футболистът на Литекс Станислав Манолев изрази мнение, че победата на България над Кипър с 2:0 е повишила до голяма степен шансовете ни за класиране на Мондиала в ЮАР през 2010 г.
"Доволни сме, взехме максимума от този мач. Кипър ни затрудниха, но мисля че владеехме инициативата през цялото време. Победата е важна, защото те бяха сред преките ни конкуренти за класиране, знаете че бяхме с еднакъв брой точки. Сега трябва да бием Ейре."
"Радвам се, че играя като титуляр вече два мача поред, надявам се Станимир Стоилов да продължи да разчита на мен. Не ме вълнуват мениджърите на трибуните, има си ръководство, което решава за тези неща. Надявам се да направя трансфер."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ