
Десният бек на националния отбор на България Станислав Манолев заяви, че ни очаква много тежък мач утре срещу Италия, предаде "Дарик радио". Момчетата на Станимир Стоилов се изправят срещу световните шампиони в квалификация за Мондиала в ЮАР догодина.
"Срещу Италия излизаме за победа. Мисля, че няма чак такова напрежение, предвид това, че трябва да гоним задължителна победа. Всичко в отбора е нормално.
Твърдо излизаме за трите точки. Надявам се да успеем. Все пак отиваме за това. Вече гледахме Италия. Играят много правилно тактически. През всичките 90 минути на мача спазват указанията на треньора си.
Въобще не си мислим, че световните шампиони могат да ни подценят", каза Манолев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ