Манолев с контузия преди битките с Армения и Чехия

Българският национал Станислав Манолев игра 64 минути за втория отбор на ПСВ Айндховен, който спечели с 2:1 срещу втория тим на Твенте в мач от 10-ия кръг на холандската Ерстедивизи.

Манолев беше заменен пронудително от Бурак Кардес заради травма, но от отбора не изнесоха подробна информация за контузията.

Флориан Йозефзоон в 9-ата откри резултата, след което Яри Остервейк изравни за гостите в 36-ата. Красиво попадение на Рай Флут в 61-ата минута осигури трите точки за ПСВ 2, който има общо 9, но остава на предпоследното 19-о място в класирането.

Sporta.bg припомня, че следващата седмица започва лагера на националния отбор преди решителните квалификации с Армения (11.10) и Чехия (15.10).

Станислав Манолев е един от най-добре представящите се национали в този квалификационен цикъл и заедно със Сашо Тонев са най-резултатни за нашия отбор с по 6 попадения.