Манолев с цял мач при равенство на ПСВ срещу Утрехт

снимка: Guliver/Getty Images

Холандксият гранд ПСВ Айдховен завърши наравно 1:1 като гост на Утрехт и пропусна да поведе в класиране на холандската Ередивизие.

Българският национал Станислав Манолев, за когото се коментира че може да напусне отбора по време на трансферния период, записа пълни 90 минути.

Въпреки натиска на футболистите на ПСВ, домакините успяха да отркрият резултата след попадение на Стефано Лилипали в 66-ата минута.

Пет минути по-късно гостите от Айндховен успяха да изравнят чрез попадение на Ола Тойвонен. До края на мача ПСВ натисна, но така и не падна победно попадение.

По този начин ПСВ остана на второ място с актив от 38 точки след 18 изиграни мача. Те са с точка по-малко от лидера АЗ Алкмаар, който днес направи 1:1 като домакин на Аякс. Утрехт се намира на 14-а позиция с 18 точки.