Манолев: Ако Бербатов беше вкарал, нямаше да загубим

Българският национал Станислав Манолев записа втория си мач сред титулярите на Фулъм при драматичното поражение с 1:0 в гостуването на Нюкасъл.

Авторът на 3 гола за „лъвовете" в световните квалификации остана на терена до 61-ата минута, когато беше заменен с Уго Родайега.

Той дори имаше шанс да се разпише, когато стреля отблизо през първото полувреме, но не можа да преодолее стража на домакините Тим Крул.

Именно вратарят на Нюкасъл беше похвален от Манолев след края на срещата, защото с няколкото си отлични намеси попречи на самия него, а и на Димитър Бербатов, да поразят мрежата му.

„Ако Крул не беше хванал удара с глава на Бербатов в средата на втората част, Нюкасъл изобщо нямаше да бият", заяви Манолев пред официалния сайт на „котиджърс".

„Повечето от нас си помислиха, че топката влиза в горния ъгъл, но той (Крул) някак си успя да я избие над гредата. Естествено, голът на Сисе беше много красив, трябва да признаем.

Много неприятно беше, че получихме попадение толкова късно в срещата, защото беше невъзможно да се търси изравняване оттам нататък.

Имахме много шансове да спечелим мача, но понякога нещата не се развиват по желания от теб начин.

За мен лично беше много полезно, че поиграх толкова минути, но съм разочарован от загубата. Хората ме възприемат и разпознават като десен бек, но мога да се справям добре и на крилото, защото обичам да помагам на защитата и нападението", допълни Манолев.