
Полузащитникът на Атлетико Мадрид Маниш може да играе срещу Нумансия в събота, независимо, че футболистът ще напусне клуба през лятото. Той беше включен в групата на отбора за предстоящия двубой.
Португалският национал пропусна последните три срещи на Атлетико в Примера.
Според изявления в пресата самият футболист вярва, че може да играе за голям европейски клуб, след като напусне Мадрид. След много труден сезон и с изтичащ в края на кампанията договор, Маниш със сигурност ще напусне испанската столица.
Ето и групата на Атлетико за предстоящата среща срещу Нумансия- Купе, Лео Франко, Лопес, Перния, Домингеш, Уйфалуши, Хейтинга, Переа, Раул Гарсия, Луис Гарсия, Банега, Родригес, Шимао, Маниш, Асунсао, Форлан, Понгол, Агуеро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ