Манини смята, че е наказан несправедливо

снимка: flickr.com

Вчера футболистът на Наполи Даниеле Манини бе наказан за една година, заради инцидент с допинг тест, проведен, докато играчът все още е бил собственост на Бреша.

 

"Решението на дисциплинарната комисия дойде като "гръм от ясно небе"", коментира Манини пред Il Corriero Dello Sport. "Очаквах да бъда оправдан. Днес след само един ден от наказанието ми, не съм на себе си и мисля, че това е огромна несправедливост."

 

Бранителят на Наполи обаче вярва, че случаят му ще бъде преразгледан.

 

"Оценявам цялата подкрепа, която получих. Благодаря на FIGC, на клуба, на президента Де Лаурентис, на асоциацията на играчите. Убеден съм, че това ще доведе до преразглеждане на делото", допълни Манини.