
Мениджърът на английския Манчестър Сити Роберто Манчини похвали своя отбор след победата с 3:0 като домакин над гръцкия Арис в турнира Лига Европа. След нулево равенство в първата среща в Гърция, англичаните се нуждаеха от добра игра и успех на своя "Ийстландс", които и дойдоха след два гола на Един Джеко и Яя Туре.
Именно върху Джеко бе фокусиран коментарът на Манчини след края на срещата. "Един игра много добре, доволен съм", заяви италианският специалист. "Вкара два гола, което бе много важно за него самия".
"Беше важно да започнем добре срещата. През първите 30-40 минути играхме много добре, вкарахме два гола и имахме още редица положения", каза още Манчини, след като босненският му нападател намери мрежата на Арис на два пъти още в първите 12 минути.
Ман Сити започнаха срещата с атомно нападение от Джеко, Марио Балотели и Карлос Тевес. Тримата разнищиха защитата на Арис, но според Манчини победата за неговия отбор не е била сигурно до третото попадение на Туре в 75-ата минута. "През първото полувреме играхме добре, но през вторите 45 минути след като се изморихме, мисля, че загубихме баланса в играта си", призна италианецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ