Манчини: Трудно реализираме

Мениджърът Роберто Манчини призна, че Манчестър Сити не играе по най-добрия начин от началото на сезона.

Въпреки че неговите възпитаници отбелязаха 11 гола в едва четири мача, той се оплака от липсата на резултатност и от слабата игра в защита.

"Срещу Куинс Парк Рейнджърс играхме добре през първото полувреме, но доказахме, че реализираме трудно положенията ни. Срещнахме този проблем и в първите мачове, показахме го и срещу Ливърпул.

През втората част играхме много по-лошо, но в крайна сметка спечелихме трите точки. Трябва да заздравим и играта в защита, защото не е нормално да допускаме голове във всеки мач", каза Манчини след победата с 3:1 над Куинс Парк Рейнджърс.

Манчестър Сити спечели два от трите си мача от началото на сезона, а срещу Ливърпул завърши наравно - 2:2, припомня БТА. Шампионите са с актив от седем точки и отстъпват с две на лидера Челси.