
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини е на мнение, че „гражданите" имат нужда от още 6 месеца, за да изградят истински силен отбор. Според италианецът Сити е на прав път и съвсем скоро ще бъде страхотен отбор.
„Можем да направим специални неща, но имаме нужда от около 6 месеца. Трябва ни време, за да изградим манталитета на отбора. Доказваме се всеки ден и се стремим да сме уверени и да вярваме в силите си", заяви Манчини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ